Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki

lawnd m

eu m


Upitax

 


Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP" przy współpracy z IWOP

200 lat Ozorkowa

Smaller Default Larger

„Twórcy własnych marzeń - filmowe inspiracje osób niepełnosprawnych” - podsumowanie projektu

W dniu 30 października 2015 r. w Polskim Stowarzyszeniu Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki w Ozorkowie odbyło się uroczyste podsumowanie projektu pn. „Twórcy własnych marzeń – filmowe inspiracje osób niepełnosprawnych” realizowanego ze środków Województwa Łódzkiego. Głównym celem spotkania była projekcja autorskiego filmu pt. „Normalni” wykreowanego przez osoby niepełnosprawne o sobie samych i o swoim otoczeniu. Tym razem osoby niepełnosprawne były nie tylko głównymi bohaterami filmu, ale również stanęły z drugiej strony kamery. Ponadto uroczystemu  pokazowi  filmu  towarzyszyła wystawa zdjęć dokumentująca proces powstawania filmu oraz jego obróbki i materiałów promujących go. Projekt zakładał kompleksowe i wsparcie specjalistyczne dla osób niepełnosprawnych – podopiecznych Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki w Ozorkowie.

Czytaj więcej: „Twórcy własnych marzeń - filmowe inspiracje osób niepełnosprawnych” - podsumowanie projektu

Twórcy własnych marzeń – filmowe inspiracje osób niepełnosprawnych” – realizacja projektu

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Polskim Stowarzyszeniu Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki w Ozorkowie także  w dniu 28 października 2015 r. wybrali się po raz szósty do łódzkiego kina  Cinema City na kolejne spotkanie z „filmową przygodą” w ramach bloku Aktywny odbiór sztuki filmowej w celu poznania kolejnego gatunku filmowego.

Czytaj więcej: Twórcy własnych marzeń – filmowe inspiracje osób niepełnosprawnych” – realizacja projektu

Twórcy własnych marzeń – filmowe inspiracje osób niepełnosprawnych” – realizacja projektu

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Polskim Stowarzyszeniu Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki w Ozorkowie także  w dniu 30 września 2015 r. wybrali się do łódzkiego kina  Cinema City na kolejne spotkanie z „filmową przygodą”.

Czytaj więcej: Twórcy własnych marzeń – filmowe inspiracje osób niepełnosprawnych” – realizacja projektu

Twórcy własnych marzeń – filmowe inspiracje osób niepełnosprawnych” – realizacja projektu

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Polskim Stowarzyszeniu Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki w Ozorkowie także  w dniu 21 października 2015 r. wybrali się do łódzkiego kina  Cinema City na kolejne spotkanie z „filmową przygodą” w ramach bloku Aktywny odbiór sztuki filmowej w celu poznania kolejnego gatunku

Czytaj więcej: Twórcy własnych marzeń – filmowe inspiracje osób niepełnosprawnych” – realizacja projektu

„Twórcy własnych marzeń – filmowe inspiracje osób niepełnosprawnych” – realizacja projektu

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej  w dniu 23 września 2015 r. wybrali się kolejny raz do łódzkiego kina  Cinema City aby poznać kolejny gatunek filmowy a wszystko to w ramach cyklu Aktywny odbiór sztuki filmowej odbywającego  się podczas realizacji projektu Twórcy własnych marzeń- filmowe inspiracje osób niepełnosprawnych.

Czytaj więcej: „Twórcy własnych marzeń – filmowe inspiracje osób niepełnosprawnych” – realizacja projektu

Twórcy własnych marzeń- filmowe inspiracje osób niepełnosprawnych - realizacja projektu

  Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Polskim Stowarzyszeniu Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki  w Ozorkowie w ramach realizacji projektu Twórcy własnych marzeń- filmowe inspiracje osób niepełnosprawnych w dniu 26.08.2015 r. wybrali się do kina Cinema City w Łodzi. Film pt. „Lemury z Madagaskaru”, który mieli okazję obejrzeć w najnowszej technologii IMAX 3D. Dzięki doskonałej widoczności z każdego miejsca na widowni, uczestnicy mieli  wrażenie udziału w akcji toczącej się na ekranie.

19.08.2015 007.jpg19.08.2015 011.jpg19.08.2015 003.jpg19.08.2015 012.jpg19.08.2015 009.jpg19.08.2015 008.jpg

Twórcy własnych marzeń- filmowe inspiracje osób niepełnosprawnych- realizacja projektu

   Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Polskim Stowarzyszeniu Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki  w Ozorkowie w dniu 19 sierpnia 2015 roku wybrali się do kina Cinema City w Łodzi na film pt. „Mały Książe” w ramach bloku Aktywny odbiór sztuki filmowej odbywającego  się podczas realizacji projektu Twórcy własnych marzeń- filmowe inspiracje osób niepełnosprawnych. Celem wyjazdów do kina jest poznanie przez osoby niepełnosprawne różnych gatunków filmowych oraz zapoznanie się z dziełami światowego kina.

19.08.2015 019.jpg19.08.2015 067.jpg19.08.2015 196.jpg19.08.2015 200.jpg