Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki

lawnd m

eu m


Upitax

 


Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP" przy współpracy z IWOP

200 lat Ozorkowa

Smaller Default Larger

"Warsztaty dla osób z niepełnosprawnościami - świętowanie mało znanych świąt kalendarzowych"

ps007Zorganizowaliśmy niezapomnianą wystawę fotograficzną, dedykowaną mieszkańcom naszego miasta i okolic.

Ta niezwykła ekspozycja była rezultatem inspirujących warsztatów, które odbyły się w ramach projektu "Warsztaty dla osób z niepełnosprawnościami - świętowanie mało znanych świąt kalendarzowych". Spotkania te skierowane były do osób z niepełnosprawnościami, a ich celem było przekazanie radości, inspiracji i wspólnej pasji do warsztatów rękodzielniczych.

Wystawa, która odbyła się 22 listopada 2023 r., stanowiła kreatywne podsumowanie trzech magicznych dni: dnia jabłka, dnia gier planszowych i dnia ciasta.  Każde zdjęcie to nie tylko obraz, lecz także historia pełna uśmiechów, pasji i wspólnych chwil.

Wasza kreatywność i zaangażowanie sprawiły, że każde zdjęcie jest wyjątkowe!

Mamy nadzieję, że wystawa przyniosła wszystkim tyle samo radości, ile nam podczas jej organizacji. Dziękujemy również wszystkim, którzy odwiedzili naszą ekspozycję i podzielili się z nami swoimi emocjami.

 

Dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko Amerykańskiej Fundacji Walności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie LGD „POLCENTRUM”.

ps003.jpgps010.jpgps007.jpgps006.jpgps005.jpgps004.jpgps009.jpgps008.jpgps002.jpgps001.jpg