Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki

lawnd m

eu m


Upitax

 


Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP" przy współpracy z IWOP

200 lat Ozorkowa

Smaller Default Larger

Konferencja PRO-EPI

26 marca to wyjątkowy Międzynarodowy Dzień EpilepsjiLawendowy Dzień, który swoje święto obchodzi od niedawna  i jest poświęcony pamięci wszystkim osobom chorującym na epilepsję, których dotknęło osamotnienie i odizolowanie towarzyszące tej chorobie.
Wspomniany dzień jest idealną okazją do poinformowania i naświetlenia społeczności problemów wynikających z choroby jaką jest epilepsja. Jedną z takich prób dotarcia z informacja i edukacją była Konferencja Prasowa pt. „PRO - EPI – Zrozumieć padaczkę w pracy” zorganizowana w Centrum Prasowym Foksal w Warszawie przez Firmę UCB oraz Polskie Towarzystwo Epileptologii.


W programie omawiano między innymi najnowsze wyniki badania PRO _EPI nt. aktywności zawodowej pacjentów z padaczką, bariery i możliwości zawodowe osób z padaczką, sposoby na pokonanie izolacji społecznej chorych na padaczkę oraz wystąpienia pacjentów pracujących i poszukujących pracy. Komentarzy do wymienionych tematów udzielali miedzy innymi prof. Dr hab. N. med. Joanna Jędrzejczak – Prezes Polskiego Towarzystwa Epileptologii , Dr n. med. Beata Majkowska – Zwolińska – Fundacja Epileptologii, Dr hab. Piotr Kwiatkowski – TNS Polska. Spotkanie w którym mieliśmy okazje uczestniczyć  poprowadziła Iwona Schymalla. Wszystkie dyskusje i podejmowane problemy były dla nas kolejną lekcją i bazą informacji do wykorzystania w pracy z naszymi podopiecznymi.

pro_kronika6.jpgpro_kronika.jpgpro_kronika3.jpgdzien_epilepsji3.jpgdzien_epilepsji2.jpgpro_kronika5.jpgdzien_epilepsji.jpgdzien_epilepsji4.jpgpro_kronika2.jpg