Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki

lawnd m

eu m


Upitax

 


Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP" przy współpracy z IWOP

200 lat Ozorkowa

Smaller Default Larger

Ogólnopolski Zjazd Delegatów

zjazd4

26 marca 2020 roku w Urzędzie Gminy Ozorków odbył się pierwszy Ogólnopolski Zjazd Delegatów organizacji działających na rzecz osób chorych na padaczkę. Brały w nim udział osoby oraz organizacje czynnie działające na rzecz osób chorych na padaczkę. Organizatorem spotkania było Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących Na Padaczkę Oddział Łódzki, a jego reprezentantkami Prezes Halina Chojnacka oraz Anna Owczarek. Wydarzenie poprowadziła dziennikarka i prezenterka – Magdalena Michalak.

Z powodu epidemii panującej w Polsce, uczestnicy Ogólnopolskiego Zjazdu Delegatów nie mieli możliwości spotkać się osobiście. Z tego powodu spotkanie przyjęło formę konferencji online. Celem spotkania było zrzeszenie organizacji działających na rzecz chorych na padaczkę.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 11.30 i trwało do godziny 13.00. Na początku Ogólnopolskiego Zjazdu Delegatów głos zabrała Prezes Halina Chojnacka, opowiadając o specyfice Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki:

Czytaj więcej: Ogólnopolski Zjazd Delegatów

Warsztaty Profilaktyczne – wiem jak reagować czyli pierwsza pomoc podczas napadu padaczki"

IMG 3423Zarząd Oddziału Łódzkiego Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę zorganizował dla terapeutów i instruktorów zajęciowych Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz wszystkich zainteresowanych osób na co dzień pracujących z osobami niepełnosprawnymi „Warsztaty Profilaktyczne – wiem jak reagować czyli pierwsza pomoc podczas napadu padaczki „ z wykorzystaniem innowacyjnego Fantoma Szkoleniowego obrazującego napad padaczki. Warsztaty odbyły się 7 listopada 2019 r. w budynku Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę O/Ł przy ul. Kościuszki 31 w Ozorkowie.

Czytaj więcej: Warsztaty Profilaktyczne – wiem jak reagować czyli pierwsza pomoc podczas napadu padaczki"