Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki

lawnd m

eu m


Upitax

 


Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP" przy współpracy z IWOP

200 lat Ozorkowa

Smaller Default Larger

Edukacyjne memory dla dzieci i młodzieży

Fundacja Lawendowy Anioł ma przyjemność ogłosić stworzenie nowej gry edukacyjnej dla dzieci i młodzieży - „Edukacyjne Memory dla dzieci i młodzieży”!

Województwo Łódzkie skrywa w sobie bogactwo historyczno-religijnych zabytków, które chcemy Wam wszystkim przybliżyć poprzez naszą grę.  Przedstawiamy najciekawsze z nich, zachęcając jednocześnie do ich odwiedzenia i odkrycia tajemnic historii.

Celem gry jest poszerzenie wiedzy mieszkańców województwa łódzkiego o fascynujących miejscach, które warto poznać bliżej.

W składzie gry znajdują się zabytki z 21 powiatów województwa łódzkiego, umieszczone na kafelkach. Projekt okładki do gry został wyłoniony w ramach konkursu plastycznego „Na najładniejszą okładkę do gry Memory”, a zwycięska praca ozdobiła opakowanie gry. Zwycięzcą jest Jakub Sokolnicki ze Szkoły Podstawowej im. Juliana Tuwima w Parzęczewie.

 Gry zostały rozesłane do placówek oświatowych na terenie województwa łódzkiego. Zapraszamy Was serdecznie do zapoznania się z grą i dzielenia się informacjami o atrakcyjnych miejscach i zabytkach naszego województwa!

 Projekt został sfinansowany ze środków Samorządu Województwa Łódzkiego.

memory002.jpgmemory003.jpgmemory004.jpgmemory001.jpgmemory005.jpg