Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki

lawnd m

eu m


Upitax

 


Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP" przy współpracy z IWOP

200 lat Ozorkowa

Smaller Default Larger

"Klub Talentów" - Rekrutacja

logo psl

 logo fio

Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na  Padaczkę - Oddział Łódzki ogłasza nabór Uczestników Projektu pn. „Klub Talentów – jako forma rozwijania aktywności społecznej i twórczej osób niepełnosprawnych”- realizowanego w ramach zadania publicznego w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Projekt finansowany jest ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.


Projekt „Klub Talentów” zakłada  kompleksowe i profesjonalne wsparcie specjalistyczne dla osób niepełnosprawnych, dzięki któremu zwiększą one swoje kompetencje społeczne, rozwiną umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów związanych z ich harmonijnym funkcjonowaniem społecznym. Udział w realizowanym projekcie w istotny sposób przygotuje  osoby niepełnosprawne do wejścia w aktywne życie społeczne poprzez wzrost pewności siebie, poprawę samooceny i wiary we własne możliwości, rozwój umiejętności pracy w zespole. Projekt zakłada zorganizowanie i przeprowadzenie  trzech bloków tematycznych w tym zajęcia rehabilitacyjne, zajęcia z arteterapii, zajęcia komputerowo-graficzne.
Osoby chętne do udziału w Projekcie muszą spełniać następujące kryteria:
- Wiek:  od 18 lat
- Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
-Miejsce zamieszkania: województwo łódzkie, (preferowani będą kandydaci zamieszkujący Powiat Zgierski)
-Determinacja i gotowość do udziału w projekcie
-Decyduje  kolejność zgłoszeń
    Osoby zainteresowane udziałem w Projekcie prosimy o kontakt telefoniczny 42 277 17 73, bądź zgłaszanie się osobiste w terminie od  08 lipca 2013 do 19  lipca 2013  r.  w dni powszednie, w godz. od 9.00 do 15.00 w siedzibie biura Projektu mieszczącego się w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę - Oddział Łódzki w Ozorkowie przy ul. Kościuszki 31

 

Załączniki:
Pobierz plik (plakat_FIO.pdf)Plakat FIO406 kB