Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki

lawnd m

eu m


Upitax

 


Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP" przy współpracy z IWOP

200 lat Ozorkowa

Smaller Default Larger

Wycieczka do Wrocławia

IMG 4204Czy Wrocław to fajne miasto? Czy warto tam pojechać, czy jest tam co robić? Uczestnicy Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddziału Łódzkiego postanowili to sprawdzić.
W dniu 14 września 2018 r. już od samego rana całym autokarem pojechaliśmy do Wrocławia by odwiedzić piękne miejsca tego miasta. Pierwszym punktem zwiedzania było Muzeum Narodowe oraz Panorama Racławicka. Bardzo ciekawe miejsca, w których sporo dowiedzieliśmy się o historii Polski.
W kolejnym etapie zjedliśmy pyszny obiad i ruszyliśmy na pieszą wycieczkę po Wrocławiu z przewodnikiem. Pan przewodnik zabrał nas w najciekawsze i najczęściej uczęszczane miejsca we Wrocławiu. Były to : Ostrów Tumski, most zakochanych oraz Stary Rynek.

Ostatnim już miejscem, które odwiedziliśmy było Sky Tower – najwyższy budynek w Polsce. Widoki niesamowite, aż zapierały dech w piersi.
Zwiedziliśmy mnóstwo miejsc, ale Wrocław jest tak dużym miastem, że nie sposób zobaczyć go całego w jeden dzień. Pogoda nam nie dopisała, ale i tak uważamy wycieczkę za bardzo udaną.
Projekt współfinansowany ze środków Gminy Ozorków.