Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki

lawnd m

eu m


Upitax

 


Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP" przy współpracy z IWOP

200 lat Ozorkowa

Smaller Default Larger

Piknik "Cztery Strony Świata"

Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę – Oddział Łódzki serdecznie zaprasza mieszkańców miasta Ozorkowa  i okolic do udziału w VIII Pikniku Integracyjnym pod hasłem „Cztery Strony Świata, organizowanym w ramach projektu, pod patronatem Burmistrza Miasta Ozorkowa, który odbędzie się w dniu 5czerwca 2013 r. od godz. 10.00 na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Traugutta 2  w Ozorkowie.

Główną atrakcją imprezy będzie występ gwiazdy Sławomira Kowalewskiego z zespołu Trubadurzy. Piknik uświetni prezentacja ogólnopolskiego systemu bezpieczeństwa przeprowadzona przez Krajowy Sztab Ratownictwa z Łodzi, przegląd twórczości teatralno – muzycznej osób niepełnosprawnych oraz lokalnej młodzieży. Zostaną ogłoszone wyniki i wręczone nagrody w ramach konkursu plastycznego pt. „Podróż moich marzeń”. Istnieje również możliwość zapoznania się z działalnością, twórczością oraz produktami lokalnych firm, stowarzyszeń i osób niepełnosprawnych. Dodatkową atrakcją będzie możliwość skorzystania z fachowych porad oraz podstawowych pomiarów przeprowadzonych przez obecnych na Pikniku specjalistów diabetologii współpracujących z Polskim Stowarzyszeniem Diabetyków w Łodzi oraz warsztaty integracyjne dla dzieci i młodzieży pt. „Poznaj Cztery Strony Świata”.

Piknik jest jedną z imprez cyklicznych organizowanych przez nasze Stowarzyszenie i zawsze  gwarantujemy wspaniałą zabawę, doskonałą atmosferę i moc atrakcji.