Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki

lawnd m

eu m


Upitax

 


Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP" przy współpracy z IWOP

200 lat Ozorkowa

Smaller Default Larger

VIII Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych Ziemi Łódzkiej 2014

VIII Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych Ziemi Łódzkiej 2014

Już po raz ósmy Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę – Oddział Łódzki organizuje Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych Ziemi Łódzkiej. Tegoroczna edycja odbędzie się 3 grudnia 2014 roku w Kościele p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Ozorkowie, o godz. 11.00.
Swoje prace zaprezentują: dzieci w wieku przedszkolnym, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, liceów oraz osoby niepełnosprawne; podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej, Domów Pomocy Społecznej.

 

Wystawie towarzyszyć będą występy artystyczne miedzy innymi występ piosenkarza i kompozytora Krzysztofa Cwynara, który wystąpi wraz z grupą „Studio Integracji” oraz występy osób niepełnosprawnych.


Dla laureatów Konkursu przewidziane są cenne nagrody i dyplomy. Na zakończenie przewidziany jest świąteczny poczęstunek w siedzibie Stowarzyszenia przy ulicy Kościuszki 31 w Ozorkowie. Ideą Konkursu jest zwiększenie uczestnictwa osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, akceptacja środowiska lokalnego wobec tych osób oraz okazja do wypromowania i wsparcia twórczości artystycznej osób niepełnosprawnych.
Zachęcamy także Wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu na „Szopkę Parafian”.


Projekt współfinansowany jest ze środków Województwa Łódzkiego.
Serdecznie wszystkich zapraszamy.