Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki

lawnd m

eu m


Upitax

 


Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP" przy współpracy z IWOP

200 lat Ozorkowa

Smaller Default Larger

Konkurs recytatorski "Polska - moja Ojczyzna"

rec002Po emocjonalnych wystąpieniach uczestników konkursu, uczestnicy mieli okazję przetestować swoją wiedzę o Polsce w specjalnie przygotowanym quizie. Pytania dotyczyły historii, kultury, geografii i tradycji naszego kraju, co pozwoliło na jeszcze bliższe zbliżenie się do naszej Ojczyzny.

Konkurs recytatorski "Polska - moja Ojczyzna" to nie tylko okazja do wyrażenia swojego uczucia do Ojczyzny, ale także dowód na to, że sztuka nie zna granic i może dotknąć serc każdego, niezależnie od niepełnosprawności. Dzięki takim wydarzeniom Polska staje się jeszcze bardziej barwna i piękna, a miłość do naszej Ojczyzny przekracza wszelkie przeszkody.

 

Niech ta inicjatywa będzie inspiracją dla przyszłych pokoleń i niech Polska nadal pozostaje naszą Ojczyzną, która łączy nas wszystkich niezależnie od okoliczności.

Zadanie publiczne było finansowane w ramach Wojewódzkiego Programu pn. „Moce Nadłódzkie”.

Dziękujemy również naszemu Jury, w którego skład weszli: Waldemar Andrzejczak-Kustosz Kościoła Ewangelickiego Dwunastu Apostołów Jezusa Chrystusa w Ozorkowie; Janina Kolado-Frątczak-Organistka, artystka ludowa, poetka oraz działaczka społeczna ; Dariusz Szpakowski-Prezes Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Ozorkowie; Grażyna Dobrowolska-Prezes Powszechnej Spółdzielni Spożywców SPOŁEM w Ozorkowie; Marietta Kaźmierczak-Kierownik Biblioteki na Osiedlu w Ozorkowie; Barbara Bartczak-Członek Rady Seniorów przy Urzędzie Miasta Ozorkowa.

A Oto Nasi Laureaci:

1 Miejsce: Elżbieta Siwińska z utworem „Ojczyzna Moja” z WTZ przy Polskim Stowarzyszeniu na rzecz osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Aleksandrowie Łódzkim.

2 Miejsce: Marcin Czarnecki z utworem „Warszawa” z WTZ przy Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zgierzu.

3 Miejsce: Magdalena Drubkowska z utworem „Święto Niepodległości” z WTZ przy Polskim Stowarzyszeniu Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki w Ozorkowie.

Wyróżnienia:

-Adrian Kroczek z utworem „Polska” z WTZ przy Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kutnie.

-Agnieszka Olczyk „Krótki wierszyk o Ojczyźnie” z WTZ przy Spółdzielni inwalidów „Tęcza w Łęczycy”.

Zadanie publiczne było finansowane w ramach Wojewódzkiego Programu pn. Moce nadŁódzkie.

rec020.jpgrec012.jpgrec010.jpgrec013.jpgrec018.jpgrec005.jpgrec021.jpgrec022.jpgrec017.jpgrec009.jpgrec011.jpgrec016.jpgrec015.jpgrec014.jpgrec002.jpgrec007.jpgrec019.jpgrec006.jpgrec023.jpgrec001.jpgrec008.jpgrec004.jpgrec003.jpg